Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Misz masz party w stylu mieszanym - luty 2024

Data wydarzenia: 
10.02.2024 - 21:00

Misz masz party w stylu mieszanymPlanujecie spalić zbędne kalorie po Tłustym Czwartku? Zakończyć tegoroczny karnawał dobrą zabawą i w świetnym towarzystwie? 

Naprzeciw Waszym oczekiwaniom wychodzą namysłowski Klub Retro, Kura i Wół oraz DJ Graj, z którymi przeżyjecie gorączkę ostatkowej nocy...

Kto będzie DJ?

Kiedy odbędzie się impreza?

Gdzie i kiedy?

Na pierwszą w tym roku imprezę z cykli "Misz-Masz Party w stylu mieszanym" organizatorzy zapraszają 10 lutego (sobota) o godzinie 21:00 w Klubie Retro w Namysłowie.

Kim jest Dj Graj?

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Syn, brat, mąż i ojciec. Zodiakalny Strzelec. Debiutował na polskiej scenie klubowej w klubie Retro w Namysłowie w 402. rocznicę bitwy pod Chocimiem. Bardzo lubi słuchać różnych piosenek, a jego ulubiony kolor to czarny i niebieski. Zdecydował się stworzyć cykliczną imprezę „Misz-Masz Party” aby, jak sam twierdzi, w końcu ludzie i on sam, mogli posłuchać na imprezie fajnych kawałków.

Misz-masz party to kolejna impreza w retro ciesząca się popularnością. Jeżeli chcesz spalić kalorie po Tłustym Czwartku, jednocześnie bawiąc się przy tym doskonale, to doskonała okazja.

Impreza karnawałowa w Namysłowie