Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

RETRO - Alternatywny Klub Muzyczny

RETRO - Alternatywny klub muzyczny w Namysłowie. Położony niemalże w samym centrum miasta przy ulicy Partyzantów 1 (budynek Banku ING - koło wiaduktu kolejowego).


Przyciąga zwolenników dobrej zabawy dawką unikalnych brzmień i rytmów oraz stylowym wnętrzem. Nasz klub pozwala odnaleźć się pośród propozycji, jakie serwuje nocne życie Namysłowa. Klimatyczne pomieszczenia wypełnione dźwiękami różnej muzyki przyciągają swą formą i niepowtarzalnym klimatem.

W Retro znajdziesz esencję tego co w nocnym klimacie liczy się najbardziej - płynne połączenie dobrej muzyki roznoszącej się po niebanalnie zaaranżowanych wnętrzach, grę świateł i wizualizacji nadającej pomieszczeniom jedyny w swoim rodzaju charakter. Nie brakuje tutaj również szerokiego asortymentu drinków serwowanych przez naszą ekipę barmańską.


Gościmy u nas DJ'ów, wokalistów, oraz instrumentalistów. Regularnie organizowane soundsystemy i koncerty zaspokoją pragnienie popychające w kierunku dobrej muzyki.


Chcąc spędzić niezapomniane chwile w szczególnych wnętrzach rozpieranych energetycznymi dźwiękami w otoczeniu znajomych dajemy gościom możliwość rezerwacji loży i stolików dla 4 – 15 osób.


W okresie letnim do dyspozycji gości oddajemy ogródek, w którym można delektować się niepowtarzalnymi koktajlami, sokami oraz innymi napojami.


Posiadamy własny parking dla potrzeb klientów, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie klubu.


Retro to nowa odsłona muzyki klubowej i granej na żywo, opakowanej w niepowtarzalny design, przenosząca w inny wymiar doznań na mapie Namysłowa.


Godziny otwarcia:

pon. - śr.: 19:00 - 23:00

piąt. - sob.: 19:00 - 02:00

niedz.: nieczynne

Rezerwacje i info: 788-512-708

 

Alernatywny Klub Muzyczny w Namysłowie - RETRO
Ulica: 
Partyzantów
Numer domu: 
1
Kod pocztowy: 
46-100
Poczta: 
Namysłów
Telefon: 
788-512-708
E-mail: 
retrobar.namyslow@gmail.com
Kategoria w katlogu firm: