Namysłowski Kalsyk 2013 - kolarze w akcji

Data wydarzenia: 
21.09.2013 - 13:00

Zapraszamy zawodników, kibiców Fiołka-Trans Magenta Team, oraz wszystkich sympatyków kolarstwa

do Michalic k. Namysłowa

gdzie w Sobotę 21.09.2013 odbędzie się tzw. trening punktowany.

Miejsce zbiórki oraz zgłoszenia przy Zalewie w Michalicach punktualnie o godzinie 11.00. Start o 11.30 !

Do pokonania będzie 3x RUNDA po ok. 22 kilometry każda. Będzie to pierwsza tego typu JAZDA, po ciężkiej selektywnej interwałowej trasie gdzie zawodnicy 3 razy będą mierzyli się z dwoma sekcjami brukowymi, oraz dwoma hopkami.

Oficjalny start z pod tamy przy zbiorniku retencyjnym Michalice, następnie wjazd na rundę.

TRASA: Tama/zalew, (HOPKA - na której będzie się znajdować meta, Kamienna , NAMYSŁÓW, Objazda, Kowalowice, Nowy Dwór, Baldwinowice, Bukowa Śląska, Michalice) X3. Łącznie mamy do pokonania ok 66 kilometrów . Pierwsza sekcja brukowa ma zaledwie 100 metrów (KAMIENNA), druga ok 600 metrów (Namysłów - Stare Miasto). Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących poczuć się jak na prawdziwym klasyku, nasz bruk jest bez większych wyrw czy uskoków jednakże pokonanie ok. 600 metrów i to lekko do góry na pewno zrobi odpowiednią selekcję :) Nawierzchnia na rundzie jest w stanie dobrym oraz bardzo dobrym. Trzy kategorie "A" - 17-23 lat, "B" - 24-30 lat i "C" - powyżej 30 lat.

Dekoracja miejsc od 1. do 3. we wszystkich kategoriach. Przewidziane PUCHARY za miejsca na podium, oraz DYPLOMY ukończenia Klasyka dla wszystkich startujących. Będę również dodatkowe bardzo fajne NAGRODY :)

Wpisowe 15 zł.

Nasz przejazd będzie się odbywał w otwartym ruchu drogowym, obowiązują przepisy kodeksu ruchu drogowego, każdy uczestnik startuje na własną odpowiedzialność i deklaruje że będzie przestrzegał zasad zdrowego rozsądku.

Wszystkie informację na miejscu.

Trasa jest przyjemna, umiarkowane natężenie ruchu. Wszyscy wspólnymi siłami dołożymy wszelkich starań aby jak najlepiej wskazywać skręty oraz organizacja była jak najlepsza .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY w stronę Namysłowa już w nadchodzącą SOBOTĘ :) Tel 665 449 089 , fiolkatrans@gmail.com