Lokalne firmy i instytucje: F.U AW-BUD Adam Wierzbicki
Praca także dla mieszkańców powiatu namysłowskiego.

Namysłowskie Spotkania Podróżnicze - Przemek Wójtowicz i Namibia

Data wydarzenia: 
15.06.2019 - 18:00

Sobotnie popołudnie 15 czerwca będzie na rynku czasem pełnym wydarzeń, wśród których będą mieć Państwo co najmniej dwie opcje spędzenia wolnego czasu do wyboru. Wczoraj prezentowaliśmy już zapowiedź koncertu "Wakacyjne Melodie", teraz czas na kolejną propozycję.

O godzinie 18:00 rozpocznie się w kawiarni "Ratuszowa" drugie wydarzenie z cyklu "Namysłowskie Spotkania Podróżnicze". Tym razem uczestnicy udadzą się w multimedialną podróż do Namibii, kraju położonego w południowo-zachodniej Afryce. Ich przewodnikiem będzie Przemek "Włóczykijek" Wójtowicz, który odwiedził ten kraj dwukrotnie.

Przemek Wójtowicz - Rocznik 1994, absolwent namysłowskiego "Ogólniaka", tytułowy Włóczykij. Lider wypraw w Klubie Podróżników SOLIŚCI. Od 2016 r. prowadzi w serwisie Facebook stronę o swoich podróżach, wspomnieniach i planach. W Namibii dotarł m. in. na cmentarz wojskowy w pobliżu miasta Waterberg, na którym pochowany jest pochodzący z Namysłowa niemiecki żołnierz.

Na spotkanie, którego pełny tytuł brzmi: „NAMIBIA – busz, kurz i Hakuna Matata” zapraszamy w imieniu organizatorów oraz samego prelegenta.