Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Owarcie Parku Handlowego MyBOX Namysłów

Data wydarzenia: 
20.11.2014 - 14:30

Otwarcie MyBOX Namysłów Namysłowski Park Handlowy MyBOX zostanie otwarty dnia 20. listopada 2014 roku.

Wszystkie sklepy dla klientów zostaną otwarte o godzinie 11:00. Oficjalna część uroczystości z udziałem przedstawicieli władz lokalnych oraz inwestora odbędzie się o 13:30.

 

Program uroczystości został tak przygotowany aby wszyscy mieszkańcy przez cały dzień mogli atrakcyjnie spędzić czas podczas zakupów.

Otwarcie My BOX w Namysłowie

Oficjalna część uroczystości zostanie wzbogacona o trzy koncerty z udziałem artystów z Namysłowskiego Domu Kultury. Na scenie głównej będziemy gościć dzieci z lokalnego kółka muzycznego, Namysłowską Orkiestrę Dętą oraz Namysłowską Kapelę Podwórkową „Bęc wuja w czoło”.

Dla najmłodszych klientów będzie przygotowany niezwykle barwny koncert oraz miasteczko z dmuchanymi zabawkami i watą cukrową.

Zaplanowano także dwa koncerty z polskimi hitami lat 90-tych oraz największymi włoskimi przebojami, konkursy z nagrodami, poczęstunek oraz widowiskowy, multimedialny pokaz laserowy.

Austriacki developer, wchodzący w skład grupy Eyemaxx Real Estate, jesienią otworzy w Polsce drugi obiekt handlowy pod szyldem MYBOX. Mieszkańcy Namysłowa i okolic zakupy w Parku Handlowym MYBOX w Namysłowie zrobią już 20 listopada. Pierwsza inwestycja MYBOX w Oławie została z sukcesem otwarta ponad rok temu.

Centrum handlowe w Namysłowe

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Generalny wykonawca, firma MIRBUD S.A., prowadzi intensywne prace przy zagospodarowaniu i porządkowaniu terenu. Najemcy odebrali już swoje lokale handlowe, które przygotowywane są na przyjęcie klientów.

Uroczyste otwarcie obiektu z udziałem władz lokalnych oraz inwestora

będzie miało miejsce 20 listopada.

Dla mieszkańców ta część miasta wraz z obiektem handlowym MYBOX o powierzchni użytkowej 4 000 mkw., w bezpośrednim sąsiedztwie marketów Kaufland i Lidl, będzie tworzyć nowe, handlowe centrum Namysłowa. Jeszcze tej jesieni będą mogli bez konieczności podróżowania kilkudziesięciu kilometrów do najbliższego centrum handlowego zrobić zakupy w sklepach znanych marek. W strefie oddziaływania Parku Handlowego mieszka ponad 60 000 osób. Stanowi to doskonałą siłę nabywczą dla wybudowanego obiektu MYBOX Namysłów.

Oferta Parku Handlowego MYBOX w Namysłowie została dopasowana zarówno do oczekiwań jak i siły nabywczej mieszkańców. Znane i cenione marki, w tym sklep obuwniczy CCC, salon sportowy Martes Sport, sklep KiK z odzieżą damską, męską oraz dziecięcą, PEPCO oferujące odzież damską, męską, dziecięcą i niemowlęcą, bieliznę, a także dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze oraz gry i zabawki, sklep z odzieżą i obuwiem Seastar, a także salon sieci Euro RTV AGD, otworzą swoje drzwi dla klientów 20 listopada. W chwili obecnej inwestor prowadzi rozmowy z firmami zainteresowanymi wynajmem lokali o wielkości od 35 mkw. do 190 mkw.

Panoramiczne ujęcie MyBox

W raz z powstaniem MYBOX Namysłów grupa Eyemaxx Real Estate z dużym sukcesem kontynuuje rozwój parków handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Grupa Eyemaxx Real Estate, założona przez dr Michaela Müllera w połowie lat 1990, realizuje nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe na terenie Niemiec, Austrii i Europie Środkowej i Wschodniej.

Otwarcie My BOX w Namysłowie
Otwarcie MyBOX Namysłów
Centrum handlowe w Namysłowe
Panoramiczne ujęcie MyBox