Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Plenerowe studio Radio Doxa w Namysłowie

Data wydarzenia: 
05.08.2022 - 10:00
Radio Doxa w NamysłowieJuż w najbliższy piątek Radio Doxa ze swoim plenerowym studio zagości w centrum Namysłowa.
Wizyta w Namysłowie odbywa się w ramach projektu "Dookoła Opolskiego", który realizowany jest we współpracy z Województwem Opolskim.
Będzie dużo rozmów m.in. o ścieżkach rowerowych.

Radio Doxa w Namysłowie

Już w nadchodzący piątek 05 sierpnia 2022 roku w samym centrum miasta.
Od godziny 8:00 do 12:30 redaktor Diana Bogacz-Kotulak rozmawiać będzie z lokalnymi władzami i mieszkańcami Namysłowa, a każdy, kto nas odwiedzi, liczyć może na doxowe przysmaki i gadżety.
W Namysłowie będziemy rozmawiać m.in. z przedstawicielami Porozumienia Namysłowskiego, którzy są organizatorami wycieczki rowerowej po terenie powiatu namysłowskiego, to także w ramach marszałkowskiego programu. Poza tym będą także przedstawiciele gminy Pokój, którzy są aktywnymi rowerzystami. Gośćmi będą także burmistrz Namysłowa i dyrektor Ośrodka Kultury. - zapowiada redaktor Diana Bogacz-Kotulak

Dookoła Opolskiego

To projekt realizowany w wakacje 2022 roku w ramach którego Radio Doxa pojawia się wraz ze swym plenerowym studiem radiowym we wszystkich miastach powiatowych naszego województwa.
Podczas tych wizyt będą prowadzone rozmowy z mieszkańcami o pomysłach na aktywność sportową, a przede wszystkim o trasach rowerowych w Waszej okolicy.
Radio Doxa w Namysłowie