Polecane firmy: Szybkiedomy.pl

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Spotkanie autorskie z ekspertką kulinarną Jolą Caputą

Data wydarzenia: 
27.11.2014 - 19:00

Jola Caputa w Namysłowie Zapraszamy na niezwykle ciekawe i inspirujące spotkanie z Jolą Caputą autorką książki „Moje najlepsze przepisy”. To książka z najpopularniejszymi przepisami Joli Caputy, znanej czytelnikom jako ekspert w prasie kulinarnej oraz autorka bloga www.PrzepisyJoli.com.

Współorganizatorem spotkania jest Towarzystwo Przyjaciół Namysłowa i Ziemi Namysłowskiej.

Przez kilka lat Jola z powodzeniem współpracowała jako ekspert kulinarny z redakcjami pism o najwyższej sprzedaży: „Przepisy czytelników”, a następnie „Ciasta czytelników” i „Najlepsze ciasta” (wszystkie tytuły wydawnictwa Phoenix Press). Obecnie prowadzi bloga kulinarnego www.przepisyjoli.com. Jej fanpage https://www.facebook.com/PrzepisyJoli ma ponad 60 tysięcy polubień, a ich liczba codziennie rośnie. Co miesiąc gotuje z nią kilkaset tysięcy czytelników.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space
Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl

Podczas spotkania będzie można zdobyć nową książkę „Moje najlepsze przepisy” (2014, wyd. Bookownik) z autografem autorki w specjalnej, niższej cenie i porozmawiać o gotowaniu. Kolekcja dań, które pokochali czytelnicy bloga, zawiera kilkadziesiąt sprawdzonych przepisów oraz niepublikowane do tej pory receptury. To książka kucharska z działami tematycznymi, w której można znaleźć pomysły dla każdego i na każdą okazję. Każde prezentowane danie jest doskonałą inspiracją, jak z ogólnodostępnych składników wyczarować przysmaki, które na długo zostaną w domowym menu.

Kiedy: czwartek – 27 listopada 2014, godz. 18:00

Gdzie: Dworek Różany, ul. Oławska 36a, Namysłów

Przepisy Joli w Namysłowie
Jola Caputa w Namysłowie