Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Promocyjne spotkanie "A resztę pomińmy milczeniem" - relacja

4. października w NOK promowano najnowszą książkę Pani Ewy Kacy.

Oto fragment relacji z wydarzenia przesłanej do Redakcji Namyslowianie.pl przez Pana Kazimierza Jakubowskiego - za którą serdecznie dziękujemy:

Najnowszym tomikiem wydanym pod znakiem namysłowskiego Klubu Młodych Twórców jest poetycki zbiór Ewy Kacy – „A resztę pomińmy milczeniem”. Uroczystość promująca książkę Ewy odbyła się 4 października bieżącego roku (a mamy rok 2013) w Namysłowskim Ośrodku Kultury.

Mimo stosunkowo niewysokiej frekwencji klimat spotkania był znakomity: ballady Okudżawy, Cohena, Stachury, Ewy, moje i swoje własne wykonywali Małgorzata Pasznicka z Wołczyna i Stanisław Młynarski z Głogówka.

Swoje wiersze i wiersze Ewy prezentowali Agnieszka Biegańska, Wilhelm Karud, Janusz Woźniacki i Mirosław Kurowski (który na dodatek z własnej i nieprzymuszonej woli upiekł dwa ogromne smakowite ciasta).

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Przyszli starzy Przyjaciele Weny, ale i nie zabrakło nowych twarzy – między innymi Bożena Smoch oraz para bardzo młodych ludzi prezentujących własne zaskakująco dojrzałe, dobre wiersze.

Więcej informacji można znaleźć na:

Profilu KMT Wena na facebooku: www.facebook.com/klub.wena

a także (dużo zdjęć)

na stronie stronie Namysłowskiego Ośrodka Kultury: http://www.nok-namyslow.pl/wydarzenia.html

jak i na YouTube:

[video:http://youtu.be/CilqgL_Cucw]