Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Praca na produkcji? Warto zacząć w fabryce TOYOTA

Rozpoczyna się budowa Centum Handlowego My Box w Namysłowie

Inwestor Parku Handlowego My Box w Namysłowie i firma Mirbud S.A. podpisały umowę na rozpoczęcie prac budowlanych - prace rozpoczną się pod koniec maja 2014.

MY BOX Namysłow

Park Handlowy MY BOX Namysłów to inwestycja o powierzchni  4 000 mkw. Obiekt zostanie wybudowany  w samym centrum miasta, przy ulicy Bohaterów Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie marketów Kaufland i Lidl.

W jednopoziomowym parku handlowym znajdować się będzie 15 lokali handlowych i usługowych oraz parking z wygodnymi miejscami do parkowania mieszczący 80 samochodów.

Planowany termin otwarcia

Otwarcie MY BOX Namysłów zaplanowane zostało na czwarty kwartał 2014 roku.

MY BOX Namysłow

Nowe marki sklepów w Namysłowie

Dużym atutem oferty My Box w Namysłowie będą marki, które w chwili obecnej są niedostępne na lokalnym rynku. W Parku Handlowym powstanie sklep obuwniczy CCC, salon sportowy Martes Sport, sklep z odzieżą i obuwiem Seastar.

Investor - Eyemaxx Real Estate

Postaw dom - szybko
Szybkiedomy.pl
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Park Handlowy MY BOX Namysłów będzie pierwszą tego typu placówką w mieście.  Wraz z powstaniem MY BOX Namysłów grupa Eyemaxx Real Estate z dużym sukcesem kontynuuje rozwój parków handlowych w  Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa Eyemaxx Real Estate, założona przez dr Michaela Müllera w połowie lat 1990, realizuje nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe na terenie Niemiec, Austrii i Europie Środkowej i Wschodniej.

Generalny wykonawca inwestycji

Firma Mirbud S.A., spółka notowana na warszawskiej GPW, znana jest z terminowości, wykwalifikowanej kadry oraz wysokich standardów realizacji.  Mirbud S.A. ma ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych, w dużej mierze należących do prestiżowych kontraktów budowlanych w zakresie budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej, inżynieryjno–drogowego i mieszkaniowego

temat / lokalizacja