Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

RTV euro AGD i KiK - nowe marki w Namysłowie

Wiadomo już jakie jeszcze marki sklepów pojawią się w już budowanym Parku Handlowym My Box w Namysłowie - będą to: salon KiK i sklep RTV Euro AGD.

Podpisano umowy najmu

My Box w Namysłowie podpisał umowy z dwoma dużymi najemcami. Marka KiK otworzy salon o powierzchni 460 mkw., sklep sieci Euro RTV AGD będzie miał 450 mkw.

Ku zróżnicowaniu oferty w Namysłowie

Zarówno sklep KiK, jak i salon sieci Euro RTV AGD będą pierwszymi tego typu obiektami w Namysłowie. Inwestor My Box Namysłów, na etapie komercjalizacji obiektu, dokłada wszelkich starań aby oferta obiektu była atrakcyjna dla przyszłych klientów. W chwili obecnej finalizowane są kolejne umowy z  potencjalnymi najemcami.

Dyskont KiK

KiK w NamysłowieMarka KiK należy do niemieckiej Grupy Tengelmann, właściciela m.in. sieci sklepów Obi.  Sieć dyskontów KiK rozlokowana jest w ośmiu krajach Europy: Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii Chorwacji, Węgrzech, Słowacji i w Polsce. Bogaty asortyment sklepu to przede wszystkim odzież damska, męska i dziecięca, a także tekstylia domowe, zabawki, biżuteria oraz dodatki. Firma KiK swoją ofertę kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie, w myśl idei, że moda i artykuły codziennego użytku, nie muszą być drogie. Obecnie firma posiada 38 salonów na terenie Polski.

Sklep Euro AGD RTV

RTV euro AGD w NamysowieZałożona w 1990 roku Sieć Euro RTV AGD była pionierem na polskim rynku sprzętu RTV-AGD. W ofercie Euro RTV AGD znajduje się sprzęt audio-video, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt telekomunikacyjny, komputerowy, fotograficzny, oraz akcesoria - czyli pełen zakres sprzętu wykorzystywanego we wszystkich dziedzinach współczesnego życia  -  w domu, w pracy czy na wakacjach. Firma w ciągu 23 lat działalności na polskim rynku zdobyła ogromne zaufanie kilkunastu milionów klientów, którzy w oparciu o swoje pozytywne doświadczenia ze współpracy z RTV Euro AGD bardzo chętnie korzystają z oferty ponad dwustu salonów rozmieszczonych na terenie Polski.

Budowa Parku Handlowy MY BOX

Obiekt zostanie wybudowany  w samym centrum miasta, przy ulicy Bohaterów Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie marketów Kaufland i Lidl. W strefie oddziaływania obiektu mieszka około 60 000 osób. 

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

Budowa centrum handlowego w Namysłowie

W jednopoziomowym parku handlowym znajdować się będzie 15 lokali handlowych i usługowych oraz parking z wygodnymi miejscami do parkowania mieszczący 80 samochodów.  

Plac budowy centrum handlowego My BOX Namysłów

Otwarcie MY BOX Namysłów zaplanowane zostało na czwarty kwartał 2014 roku. Dużym atutem oferty My Box w Namysłowie będą marki, które w chwili obecnej są niedostępne na lokalnym rynku. W Parku Handlowym powstanie sklep obuwniczy CCC, salon sportowy Martes Sport, sklep z odzieżą i obuwiem Seastar.

temat / lokalizacja