Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Szlachetna paczka - czas na wybór rodziny.

Od 16 listopada przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z potrzebujących rodzin i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę.

16 listopada na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl ruszyła baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę. 

„Nie ma Polski biednej i bogatej. Jest jedna Polska” – to hasło tegorocznej kampanii SZLACHETNEJ PACZKI. Łączymy biednych i bogatych, gdyby nie Paczka nigdy by się nie spotkali, nie wiedzieliby o swoich istnieniach. Jednoczymy Polaków, którzy chcą mądrze pomagać, bez względu na podziały i różnice. Chcemy inspirować  ludzi do walki z biedą i trudnościami oraz dawać im impuls do zmian. Zależy nam na Polsce, w której ludzie wstają z kolan i chcą wygrywać swoje życie.

 - Marzę o Polsce, w której SZLACHETNA PACZKA nie jest już potrzebna, o Polsce, w której kiedy ktoś spotyka człowieka w potrzebie - mówi: Chodź, ja mogę Ci pomóc – podkreśla ksiądz Jacek Stryczek.

A zatem, jeśli chcesz pomóc:

  1. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl  - tutaj od 16 listopada 2013r od godziny 11:00. będzie otwarta „Baza Rodzin”.
  2. Wybierz Rodzinę z terenu Powiatu Namysłowskiego, dla której zorganizujesz pomoc.
  3. Zjednocz siły - zachęć do wspólnego pomagania przyjaciół, sąsiadów lub współpracowników i razem przygotujcie „paczkę”.
  4. Dostarcz „paczkę” do Magazynu SZLACHETNEJ PACZKI w Budynku Warsztatów Szkolnych przy Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie przy ulicy Pułaskiego 10  w dniach  7-8 grudnia 2013r.
  5. Twoja pomoc  za pośrednictwem Wolontariuszy trafi do tych, którzy naprawdę jej potrzebują.
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

 

temat / lokalizacja