Wyniki konkursu OBLICZA MIŁOŚCI 2014

W Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie rozstrzygnięto konkurs OBLICZA MIŁOŚCI

05. czerca 2014 roku w auli naszej szkoły odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Ku wartościom”. W tej edycji poświęcone było wartości, jaką jest miłość w życiu każdego z nas.

Różne są imiona miłości, znamy miłość braterską, rodzicielską, nieszczęśliwą, małżeńską oraz wiele innych form. W tym dniu przyświecało nam motto: „Obdarzanie miłością trwać będzie zawsze”. Tak często w dzisiejszym świecie brakuje prawdziwych uczuć. Coraz rzadziej tak po prostu rozmawiamy ze sobą, pochłania nas świat wirtualny i inne zajęcia.

W części artystycznej miłość do drugiego człowieka interpretowali uczniowie Gimnazjum nr 2 w Namysłowie, miłość do Boga uczniowie Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza, a miłość do ojczyzny w montażu słowno-muzycznym przedstawili uczniowie naszej szkoły. Młodzież recytowała wiersze, przedstawiała scenki , prezentowane były piosenki i montaże multimedialne.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu „Oblicza miłości”. Uczniowie wykonali prace w kategoriach rysunek, fotografia, wiersz, opowiadanie. Konkurs ten propagowany był w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu namysłowskiego. Prace były dowolną interpretacją tematu przewodniego spotkania: miłość do Boga, do ojczyzny, do drugiego człowieka.

Na konkurs wpłynęły prace uczniów z:

- Zespołu Placówek Oświatowych w Smogorzowie,

- Publicznego Gimnazjum w Wilkowie,

- Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Domaszowicach,

- Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Namysłowie,

oraz uczniów naszej szkoły.

WYNIKI KONKURSU

Kategoria rysunek, fotografia:

I miejsce zdobyła Agata Demka ZSM

II miejsce ex aequo Jakub Środoń PG Wilków i Katarzyna Zielonka ZSM

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

III miejsce Karolina Humeniuk G nr 2 Namysłów

Wyróżnienia otrzymali: Jakub Spór ZPO Smogorzów, Krystian Rudziński ZSM, Wioletta Rogalska ZPO Smogorzów, Natalia Mozgowiec PG Wilków, Paweł Leszczyk ZS im. A. Mickiewicza Namysłów.

Kategoria wiersz, opowiadanie:

I miejsce Katarzyna Czuczwara ZGS  Domaszowice

II miejsce Natalia Środoń G nr 2  Namysłów

III miejsce Dominik Wypart PG Wilków

Wyróżnienia otrzymali: Klaudia Bieńkowska  PG Wilków, Krzysztof Kwiecień PG Wilków, Katarzyna Tomala PG Wilków.

Za udział w konkursie oraz zaangażowanie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu za ufundowanie nagród dla zwycięzców konkursu literacko-plastycznego.

Miło nam, że w tym dniu, w murach naszej szkoły, gościliśmy młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu namysłowskiego.

W imieniu wszystkich organizatorów Dariusz Rybak, Violetta Korytko, Ewelina Syrowiczka.

temat / lokalizacja