Wypadek motocyklisty w Fałkowicach - zdjęcia

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem motocyklisty do jakiego doszło wczoraj w miejscowości Fałkowice.

O zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Fałkowice dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie został powiadomiony 20 maja 2014 roku około godziny 11:40.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia  ustalili,  iż prawdopodobnie kierująca samochodem osobowym marki Alfa Romeo 23 letnia mieszkanka powiatu kluczborskiego nie ustępując pierwszeństwa przejazdu dla kierującego motocyklem marki Suzuki doprowadziła do zderzenia czołowego z motocyklistą.

Motocykl Suzuki po zderzeniu z Alfa Romeo

W wyniku tego zderzenia pokrzywdzony został 22 letni kierowca motocykla, który z obrażeniami ciała został przewieziony przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do Szpitala w Opolu.

Alfa Romeo po zderzeniu z motocyklem

Specjaliści z ruchu drogowego na miejscu tego wypadku po przeprowadzeniu wstępnych ustaleń oraz udzieleniu pierwszej pomocy jego uczestnikom zabezpieczyli ślady, które pozwolą określić faktyczną przyczynę oraz sprawcę tego zdarzenia.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

Badanie alkomatem wykazało, iż kierujący motocyklem oraz samochodem osobowym w chwili wypadku byli trzeźwi.

 

temat / lokalizacja