ZSP Idzikowice najlepszy w lekkiej atletyce w Igrzyskach LZS

Zespól Szkolno - Przedszkolny w Idzikowicach zajął I miejsce w Klasyfikacji Lekkoatletycznej LZS w województwie opolskim.

W dniu 30.01.2014 r. w budynku Politechniki Opolskiej  odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok 2012/2013 Ludowych Zespołów Sportowych.

Zespól Szkolno - Przedszkolny w Idzikowicach zajął I miejsce w  Klasyfikacji Lekkoatletycznej w województwie opolskim  oraz VI miejsce Klasyfikacji Generalnej.

Zespól Szkolno - Przedszkolny w Idzikowicach reprezentowany był przez dyrektora szkoły mgr Krystynę Sochalską oraz nauczyciela wychowania fizycznego mgr Krzysztofa Pawlaka. Galę inauguracyjną zaszczyciły swoją obecnością najwyższe władze Związku Sportowego z Opola wraz z przewodniczącym Gerardem Halama.

Jest to dla szkoły oraz  gminy ogromny sukces i wyróżnienie,  ponieważ w Igrzyskach LZS zostały sklasyfikowane 72 szkoły podstawowe z województwa opolskiego a wywalczony puchar daje ogromną satysfakcję i mobilizuje do dalszej pracy.

Uczniowie z Idzikowic  po raz kolejny pokazali na co ich stać za co im serdecznie dziękujemy!!!

Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie
Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma

Zespół Szkolno-Przedszkolny reprezentowali: Sudoł Jarosław, Duda Szymon, Stajszczyk Dawid, Mikuśkiewicz Jan, Brzostowska Klaudia, Giza Ilona, Gruszecka Nikola, Chełmińska Aleksandra, Smolarczyk Martyna, Skubis Anna, Ostolska Daria, Mętel Angelika, Noga Konrad, Sulikowski Damian, Zielińska Małgorzata.

 

Informacje wraz ze zdjęciem przesłał do Redakcji Pan Krzysztof Pawlak - dziękujemy.

temat / lokalizacja