Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Jelcz-Laskowice

Miasto Jelcz-Laskowice (niem. Jeltsch-Laskowitz) leży w woj. dolnośląskim, w powiecie oławskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Jelcz-Laskowice.

Toyoty działania dla społeczności lokalnej

Edykacyjne wsparcie z ToyotyFabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach -pracodawca wielu namysłowian - aktywnie wspiera lokalną społeczność.

Firma włącza się w organizację lokalnych imprez sportowych czy akcje z zakresu bezpieczeństwa na drogach i ochrony środowiska.

Szczególnie wartościowy jest wkład Toyoty w zakresie edukacji w postaci współpracy z lokalnymi szkołami technicznymi.

Toyota jednym z najlepszych miejsc pracy w Polsce

Toyota nagrodzonym pracodawcąWyniki polskiej edycji globalnego rankingu Randstad Employer Brand Research zostały rozstrzygnięte.

Respondenci wskazali markę Toyota jako drugiego najbardziej pożądanego pracodawcę w kraju.

Ranking jest efektem realizowanego od 9 lat w Polsce badania, w którym uczestnicy oceniają firmy, wskazując czynniki świadczące o atrakcyjności miejsca pracy.

Toyota i Akademia Bezpiecznej Jazdy poprowadzą bezpłatne szkolenia z ekojazdy w Jelczu-Laskowicach

Bezpieczny kierowca - ToyotaPo raz pierwszy w Jelczu-Laskowicach odbędą się szkolenia dla kierowców, realizowane w ramach kampanii „Bezpieczny Kierowca”.

Jej celem jest podniesienie świadomości kierujących w zakresie rozsądnego i ekologicznego prowadzenia pojazdów, kultury jazdy oraz udzielania pierwszej pomocy.

Bezpłatne kursy odbędą się 24 marca oraz 7 kwietnia na terenie jelczańskiej fabryki Toyoty.

Jelczańska Toyota rośnie – zatrudniono już 250 osób, a w tym roku rusza produkcja hybryd

Produkuj hybrydyPrzygotowania do masowej produkcji silników hybrydowych w Toyocie w Jelczu-Laskowicach idą pełną parą. Przeprowadzono pierwsze testy, przebudowano fabrykę, a co więcej zatrudniono już ponad 250 nowych pracowników.

Powodem dla rozpoczęcia tak dużej produkcji silników właśnie w Polsce jest rosnące w Europie zapotrzebowanie na samochody z tym innowacyjnym napędem.

 

Wielka rekrutacja do Toyoty w Jelczu-Laskowicach

ToyotaW ciągu najbliższych dwóch lat fabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach rozpocznie produkcję nowoczesnych silników benzynowych 2.0L oraz 1,5L stosowanych m.in. w napędach hybrydowych.

W związku z dynamicznym rozwojem zakład rozpoczyna działania rekrutacyjne zmierzające do zatrudnienia około 500 nowych pracowników i podwojenia w ten sposób załogi.