Tadeusz Jurek

Zakładki podstawowe

TypTytułAutorOdpowiedziOstatnia aktualizacja
Wpis na bloguTorami nad Stobrawę - zakazany szlak entedy38 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieZawody Tenisa Stołowego - Domaszowice luty 2013 Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieTABU MUSIC CLUB - GOŁOTA vs SALETA Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieMammografia w Namysłowie - bezpłatnie - 1-3 maca 2013 Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieCzochraj Bobra Fest 2013 Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieKiermasz Wielkanocny - Świerczów 2013 Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieMistrzostwa Województwa Opolskiego w zapasach - 9 marca 2013 Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieVIII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieODWOŁANE - Stanisław Rakoczy w Wilkowie - spotkanie Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieWalne Zebranie Porozumienia Namyslowskiego Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieWarsztaty florystyczne - spotkanie organizacyjne - Pokój Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieCeramika i rzeźba w glinie - warsztaty GOKSiR Pokój Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieZajęcia teatralne - Zieleniec - spotkanie organizacyjne Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieChór dziecięcy - pierwsze spotkanie GOKSiR Pokój Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieWarsztaty Wielkanocne 2013 Pokój Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzeniePogoń Oleśnica - Start Namysłów sparing Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WydarzenieKonkurs Stroik Wielkanocny 2013 - Domaszowice Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WizytówkaWaszczuk i Partnerzy radcowie prawni Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
WizytówkaArtur Latusek Radca Prawny Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
ArtykułListy kandydatów w Wyborach Samorządowych 2014 Tadeusz Jurek08 lat 12 miesięcy temu
ArtykułStaż dla bezrobotnych jako pracownik biurowy Tadeusz Jurek09 lat 2 tygodnie temu
ArtykułDzieci z Namysłowa wyjadą na „Wakacje z Muszkieterami” Tadeusz Jurek09 lat 1 miesiąc temu
WydarzenieMammografia - Pokój - 28 lipica 2017 Tadeusz Jurek09 lat 1 miesiąc temu
ArtykułŚwietny międzynarodowy start Alicji Czyżowicz Tadeusz Jurek09 lat 1 miesiąc temu
ArtykułŁaj Not Meble Marzenie Tadeusz Jurek09 lat 1 miesiąc temu

Strony