Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Dzień Otwarty Urzędu Skarbowego w Namysłowie - 5 kwietnia 2014

Data wydarzenia: 
05.04.2014 - 11:00

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Namysłowie uprzejmie informuje, że trwa akcja składania zeznań podatkowych PIT za 2013 rok. Podobnie jak w latach poprzednich, również w 2014 roku Urząd Skarbowy w Namysłowie, prowadzi kampanię informacyjno edukacyjną Szybki PIT.

Celem kampanii jest uświadomienie podatnikom korzyści płynących z możliwości elektronicznego składania deklaracji podatkowych oraz popularyzacja składania deklaracji podatkowych tą drogą za pośrednictwem strony:

www.e-deklaracje.gov.pl

Aby ułatwić Państwu kontakt z urzędem i zapoznanie się z zadaniami i specyfiką pracy urzędu oraz umożliwić złożenie zeznań i innych dokumentów w dzień wolny od pracy i  po godzinach pracy - wyznaczono następujący czas pracy w Urzędzie Skarbowym w Namysłowie:

  • Dzień Otwarty - 5 kwietnia 2014 r., w godz.: 9:00-13:00.
  • Wydłużone godziny pracy urzędu w dniach 28, 29 i 30 kwietnia - do godz. 18:00.
Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space

 

Dzień Otwarty w US w Namysłowie

Dodano 1 komentarz

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Namysłowie informuje, że w celu ułatwienia podatnikom dokonania rozliczenia dochodów za rok 2013,

w dniu 8  kwietnia 2014 r., w godzinach od 9.00 do 14.00,

w Bibliotece Publicznej w Namysłowie, ul.Bohaterów Warszawy 5 (parter, sala komputerowa),

uruchomiony będzie  Punkt Obsługi Podatnika

w którym pracownicy Urzędu Skarbowego w Namysłowie udzielać będą informacji z zakresu wypełniania i składania zeznań podatkowych za 2013 rok.

Uruchomione zostanie także specjalne stanowisko komputerowe umożliwiające wysłanie zeznania przez internet. Z pomocą pracownika tut. Urzędu Skarbowego, możliwe będzie złożenie zeznania  w formie elektronicznej. Rozliczenia będą prowadzone przez system e-Deklaracje,  a podatnicy otrzymają urzędowe potwierdzenia złożenia PIT-ów.

Osoby, które będą chciały rozliczyć się w Bibliotece Publicznej w Namysłowie w sposób elektroniczny, przed przystąpieniem do złożenia zeznania za 2013 r. powinny przygotować:

  • dowód osobisty,
  • kwotę przychodu z zeznania za 2012 r.,
  • informacje od płatników (m.in. zakładów pracy ) o uzyskanych dochodach w 2013 r.,
  • dokumenty potwierdzające odliczenia (jeżeli chcą skorzystać z ulg podatkowych).

Żródło: http://www.bip.us-namyslow.biuletyn.info.pl/71/133/aktualnosci.html