Jesienny Piknik Rodzinny MyBOX

Data wydarzenia: 
12.09.2015 - 13:00

Namysłowskie Centrum Handlowe MyBOX organizuje Piknik RodzinnyNa placu parkingowym przed Centrum Handlowym MyBOX w Namysłowie odbędzie się Piknik Rodziny.

Wiele ciekawych atrakcji przygotowali organizatorzy. Będą Pokazy szczudlarzy i zabawy dla dzieci. Ciekawie zapowiadają się też liczne konkursy z nagrodami.

Wydarzenie będzie połączone z otwarciem sklepu Top Secret, salonu mody Katarina oraz sali zabaw Figloraj.

Piknik Rodzinny

Jesienny Piknik Rodzinny rozpocznie się o godzinie 11.00 na parkingu przed Parkiem Handlowym MYBOX  w Namysłowie przy ulicy Bohaterów Warszawy. Na gości będą czekać animacje i atrakcje dla całych rodzin, dmuchane zamki, zabawy z animatorami i maskotkami, konkursy taneczne oraz pokazy szczudlarzy. Uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami ufundowanymi przez najemców Parku Handlowego MYBOX. Wszystkim atrakcjom będą towarzyszyć słodkie upominki.

Zabawy i animacje  potrwają od godziny 11.00 do 18.00. Jesienny Piknik Rodzinny będzie połączony z otwarciem sali zabaw Figloraj dla rodzin z dziećmi. Kolorowa sala zabaw została stworzona z myślą przede wszystkim o dzieciach, gwarantując atrakcyjną i bezpieczną przestrzeń do zabawy. Na miejscu będzie można urządzać urodziny i przyjęcia okolicznościowe dla najmłodszych. Wszyscy rodzice udając się na zakupy będą mogli pozostawić dzieci razem z opiekunami-animatorami, którzy zorganizują dziecku czas podczas nieobecności dorosłych.

Dr Paweł Kuczma - logo kancelarii radcy prawnego
Radca Prawny Prof. UZ dr hab. Paweł Kuczma
Pomoc drogowa Marcińczak
Pomoc drogowa Marcinczak & Synowie

W najbliższą sobotę w MYBOX w Namysłowie zostaną otwarte także nowe sklepy. Dotychczasową ofertę handlową uzupełni sklep odzieżowy pod marką Top Secret z ofertą ubrań dla wszystkich pasjonatów mody, którzy podążając za trendami, chcą równocześnie czuć się atrakcyjnie i podkreślać wyglądem swoją osobowość. Nowy salon odzieży Katarina kieruje propozycje do kobiet aktywnych, pragnących samodzielnie kreować swój wizerunek. W ofercie sklepu znajdzie się propozycja kolekcji włoskich oraz polskich producentów, w tym szeroki wybór strojów klasycznych i biznesowych, także koktajlowych i wizytowych, oraz liczne dodatki. W tym dniu na klientów MYBOX w Namysłowie we wszystkich sklepach będą czekać specjalnie przygotowane promocje i rabaty.

MYBOX

MYBOX w Namysłowie przy ulicy Bohaterów Warszawy o powierzchni najmu 4 000 mkw. to 15 lokali handlowych i usługowych. Wśród najemców znalazły się takie marki jak KiK, PEPCO, Seastar, DAYLI, salon obuwniczy CCC, sklep sportowy Martes Sport, salon sieci RTV EURO AGD, salon Mody Męskiej oraz J&M Delikatesy Mięsne. Od września dla rodzin z dziećmi będzie dostępna sala zabaw Figloraj, sklep sieci Top Secret oraz salon mody Katarina. Park Handlowy MYBOX w Namysłowie swoim zasięgiem obejmuje około 60 000 mieszkańców. Odpowiednio dobrane międzynarodowe i polskie marki sklepów, które otworzyły swoje pierwsze przedstawicielstwa w tym mieście, spowodowały, że jest to niewątpliwe ogromny atut tego obiektu. Park Handlowy jest skomercjalizowany w 95 procentach. Oferta obiektu MYBOX w Namysłowie już wkrótce zostanie poszerzona o kolejne branże.

PROGRAM PIKNIKU JESIENNEGO

  • 11:00 Rozpoczęcie Jesiennego Pikniku MYBOX
  • 12:00 Konkursy z nagrodami od najemców Parku Handlowego MYBOX
  • 12:30 Zabawy z animatorkami i maskotkami
  • 13:00 Pokazy szczudlarzy
  • 14:00 Konkursy z nagrodami od najemców Parku Handlowego MYBOX
  • 15:00 Zabawy taneczne z animatorkami i maskotkami
  • 16:00 Pokazy szczudlarzy
  • 17:00 Konkursy z nagrodami od najemców Parku Handlowego MYBOX
  • 18:00 Zakończenie Jesiennego Pikniku MYBOX

Dodano 1 komentarz

Przydałby się McDonald's lub KFC w Namysłowie. Jak na razie aby zjeść coś na ''szybkiego'' trzeba jechać do Kępna/Wrocławia/Opola. Przemyślcie tę propozycję. Pozdrawiam.