Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

I RAJD ROWEROWY SZLAKIEM TAJEMNIC STOBRAWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO

Data wydarzenia: 
18.06.2011 - 13:30

18 czerwca br. rozpocznie się Wielki Weekend „Polska na Rowery” i organizowany przez Stowarzyszenie Budkowice i Opolski Klub Turystyki Rowerowej „RAJDER” I Rajd Rowerowy „Szlakiem Tajemnic Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy wszystkich do udziału w imprezie. Start o godz. 11:30 z Rynku w Starych Budkowicach.
Trasa Rajdu Rowerowego będzie prowadziła traktami Stobrawskiego Parku Krajobrazowego (SPK). Odwiedzimy ciekawe stanowiska fauny i flory. Wzbogacimy swoją wiedzę historyczną. Jedziemy ze Starych Budkowic przez Bukowo do Radomierowic, a potem przez Młodnik i Kąszyce wracamy do Starych Budkowic. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na naszej stronie internetowej www.stowarzyszenie-budkowice.prv.pl.
Celem wyprawy jest promocja turystyki rowerowej, krajoznawstwa i walorów turystycznych Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, integracja, profilaktyka oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz promowanie bezpiecznego i ekologicznego zachowania. Wszystkim uczestnikom gwarantujemy pamiątkowe upominki i dobrą zabawę. W trakcie Rajdu przewidujemy wiele niespodzianek m.in. piknik z wytrawnymi podróżnikami rowerowymi i konkursy z nagrodami. Zwiedzimy miejsca, które są niedostępne na co dzień. Będą ciekawe historie, opowiastki i legendy związane z Borami Stobrawskimi.
Startujemy w sobotę 18 czerwca br. o godz. 11.30 z Rynku w Starych Budkowicach.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila:
odjazdowo@interia.eu