UNIKIDS - Uniwersytet Dziecięcy

Uniwersytet Dziecięcy UNIKIDS organizuje wykłady i warsztaty dla dzieci w wieku 6 - 12 lat z różnych dziedzin nauki.

Misją UNIKIDS jest rozbudzenie w dzieciach naukowej pasji poprzez pokazanie, że nauka to fascynująca przygoda, która może trwać przez całe życie.

UNIKIDS to naukowa zabawa w studiowanie. Przeznaczony jest dla wszystkich dzieci od 6-12 lat, które chcą dowiedzieć się m.in. :Czemu wyginęły dinozaury? Jak wygląda wszechświat i czy można zakleić czarną dziurę? Skąd się wzięły i po co nam pieniądze? Czy to magia czy fizyka? oraz znaleźć odpowiedzi na wiele innych pytań na które dorośli czasem nie mają czasu odpowiadać (lub nie znają na nie odpowiedzi...) Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w miesiącu w formie wykładów i warsztatów. Mali studenci mają zajęcia z prawdziwymi profesorami renomowanych uczelni krajowych i zagranicznych, ekspertami w danej dziedzinie. Sposób prowadzenia wykładów oraz forma przekazu dostosowane są do wieku dzieci. Każdy mały student dostaje indeks oraz koszulkę studenta. Program zajęć obejmuje tematy z różnych dziedzin wiedzy m.in: z Astronomii, Antropologii, Biologii, Matematyki, Fizyki, Chemii, Paleontologii, Ekonomii, Psychologii, Medycyny, Prawa i wielu innych.

ZAPISY NA UNIWERSYTET DZIECIĘCY: aby zapisac dziecko należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.unikids.pl i opłacić czesne.

Wszystkie informacje na stronie www.unikids.pl

Telefon: 
606-403-602
Lokalizacja: 
Kategoria w katlogu firm: