Polecane firmy: Klub Biznesu Biznes.Space

Przewietrz się na olimpijskim

2 miejsce Szymona Dorożyńskiego we Wrocławiu na 10km

Dnia 12 października br. we Wrocławiu odbył się bieg pod nazwą Przewietrz się na Olimpijskim. Na starcie stanęło ponad 400 zawodników z różnych krajów Europy, w tym jeden namyslowianin Szymon Dorożyński

 

O godzinie 11:45 na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu strzelił pistolet i zawodnicy ruszyli na 10 kilometrową trasę. Warunki tego dnia sprzyjały, temperatura okolo 14 stopni Celsjusza, brak słońca, jedynie kałuże na trasie były małym minusem tego biegu. 

Od początku postanowiłem ruszyć swoje, był to dla mnie mocny sprawdzian formy, gdyż za 6 tygodni będę startował w Lubinie na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych. Bieg kontrolowałem od samego początku do ósmego kilometra, bo tam dogonił mnie bartłomiej Przedwojewski który trenuje tutaj we Wrocławiu. Niestety brakło troche końcówki i skończyłem bieg na 2 miejscu, z wynikiem 32:24 z czego jestem zadowolony. Świadczy to o tym że idziemy w dobrym kierunku z przygotowaniami do Mistrzostw Polski.- tak relacjonował bieg za linią mety Szymon.

Coworkingowa przestrzeń w mieście
Klub Biznesu Biznes.Space