Historyczny wynik Eweliny i Ali - namysłowskich zapaśniczek
Namysłowski ORZEŁ zaliczył wyjątkowo udany wyjazd na Mistrzostwa Europy w zapasach.
Alicja Czyżowicz i Ewelina Ciunek zdobyły brązowe medale Mistrzostw Europy Młodzieżowców U-23.
Reprezentację Polski prowadził namysłowski trener Marcin Marcinkiewicz a jednym z arbitrów zawodów był Bartosz Dorociak.
Zawodniczka LKS „Orzeł” Namysłów Alicja Czyżowicz wywalczyła piąte miejsce w rozegranych w Dortmundzie (Niemcy) Mistrzostwach Europy juniorek do lat 20 w zapasach kobiet.
Zawodniczka LKS „Orzeł” Namysłów Alicja Czyżowicz wywalczyła piąte miejsce w rozegranych w Bukareszcie (Rumunia) Mistrzostwach Europy Juniorek do lat 20 w zapasach kobiet.
W dniach 1-2.03.2016 r. w Teresinie k/ Warszawy rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 w zapasach w stylu wolnym.
W dniach od 31. maja do 7. czerwca 2015 roku po raz pierwszy w historii w Namysłowie na obiektach Orła odbywało się zgrupowanie międzynarodowe Kadry Narodowej Juniorek do lat 20. w zapasach kobiet.
Wiktor Lejczak z LKS Orzeł Namysłów wywalczył Puchar Polski kadetów do lat 17 w zapasach w stylu wolnym.